Informatikos ir IT konkursas

 
 

              

 

El. pašto adresas: info@bebras.lt

Tarptautinė Bebro svetainė www.bebras.org
 

Konkurso organizatorius:


Partneriai:



 
BANDOMOJO KONKURSO REZULTATAI (2004)
(abėcėlės tvarka)

Bandomojo konkurso rezultatai buvo skaičiuojami pagal tokį algoritmą: teisingas uždavinio atsakymas vertinamas 4 taškais, nepažymėtas atsakymas - 0 taškų, o už klaidingą atsakymą atimamas ketvirtadalis už tą uždavinį skirtų taškų (1 taškas).
Kiekvienas dalyvis konkursą pradėjo turėdamas 10 taškų.

5 - 8 klasės | 9 - 10 klasės | 11 - 12 klasės

9 klasė
MoksleivisMokyklaTaškai
Audrius Adomaitis Kelmės r. Tytuvėnų vidurinė mokykla 40
Domas Andrijauskas Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija 35
Merūnas Astrauskas Šiaulių Didždvario gimnazija 30
Dmitrij Barinov Klaipėdos „Pajūrio“ vidurinė mokykla 30
Simona Bielskytė Šiaulių Lieporių vidurinė mokykla 15
Živilė Blužaitė Radviliškio r. Sidabravo vidurinė mokykla 20
Gediminas Bruzas Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus vidurinė mokykla 23
Mantvydas Buta Šiaulių Lieporių vidurinė mokykla 35
Laimonas Butkus Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus vidurinė mokykla 23
Kęstutis Butvydas Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio vidurinė mokykla 26
Dovydas Čeilutka Šiaulių Lieporių vidurinė mokykla 15
Andrius Čerauskas Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija 35
Regimantas Cikota Prienų „Žiburio“ gimnazija 28
Andrius Cimakevičius Šiaulių r. Kuršėnų L.Ivinskio gimnazija 25
Tadas Dapšys Šiaulių Didždvario gimnazija 20
Ingrida Darčanovaitė Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 15
Justinas Dimsta Šiaulių St.Šalkauskio vidurinė mokykla 25
Aurelija Gedminaitė Šiaulių Lieporių vidurinė mokykla 25
Martynas Gedutis Prienų r. Veiverių T.Žilinsko vidurinė mokykla 15
Mindaugas Gricius Kretingos pranciškonų gimnazija 30
Ovidijus Grikstas Šiaulių St.Šalkauskio vidurinė mokykla 25
Evaldas Gurinas Akmenės r. Ventos vidurinė mokykla 15
Gytis Gužas Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto vidurinė mokykla 35
Domas Janickas Kauno Kalniečių vidurinė mokykla 40
Danas Jankauskas Kėdainių „Ryto“ vidurinė mokykla 36
Martynas Jekaitis Kretingos pranciškonų gimnazija 10
Darius Jokubaitis Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija 20
Egidijus Jurgelionis Kėdainių „Ryto“ vidurinė mokykla 30
Rūtenė Juškytė Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 20
Tomas Kacinskis Telšių „Ateities“ vidurinė mokykla 45
Živilė Kalasauskaitė Kelmės r. Tytuvėnų vidurinė mokykla 50
vytautas karalevicius Šiaulių Didždvario gimnazija 35
Paulius Karumnas Kauno Kalniečių vidurinė mokykla 30
Edgaras Kasčiukaitis Šiaulių Gegužių vidurinė mokykla 15
Modestas Kazakauskas Kėdainių „Ryto“ vidurinė mokykla 30
Antanas Keras Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių vidurinė mokykla 23
Žygimantas Kiriliauskas Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių vidurinė mokykla 31
Airidas Kiseliovas Šiaulių Lieporių vidurinė mokykla 20
Evelina Kišonaitė Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 25
Lukas Korsakas Šiaulių Gegužių vidurinė mokykla 35
Arnoldas Kotovas Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto vidurinė mokykla 25
Kęstutis Kreivaitis Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 20
Alantas Krutkis Kėdainių „Ryto“ vidurinė mokykla 18
Simonas Kuniauskas Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus vidurinė mokykla 30
Andrius Kurlavičius Rokiškio r. Juodupės gimnazija 10
Mindaugas Lalas Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 30
Marius Langas Šakių „Žiburio“ gimnazija 25
Justė Latvytė Kelmės r. Tytuvėnų vidurinė mokykla 50
Karolis Lisovskis Vilniaus r. Pagirių vidurinė mokykla 15
Sandra Lubinaitė Kretingos pranciškonų gimnazija 30
Mindaugas Mašidlauskas Kelmės „Kražantės“ pagrindinė mokykla 26
Kestutis Matulas Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija 35
Aidas Medžiūnas Šiaulių Didždvario gimnazija 30
Tomas Mičkauskas Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 15
Kęstutis MIlašius Kauno Kalniečių vidurinė mokykla 35
Julius Miniauskas Akmenės r. Ventos vidurinė mokykla 15
Valdas Mockus Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio vidurinė mokykla 30
Giedrius Moliušis Kauno Kalniečių vidurinė mokykla 40
Rytis Neniskis Kauno Kalniečių vidurinė mokykla 20
Rytis Neniskis Kauno Kalniečių vidurinė mokykla 20
Aistė Norkutė Kėdainių „Ryto“ vidurinė mokykla 30
Artūras Orvydas Šiaulių Lieporių vidurinė mokykla 35
Povilas Padaiga Kauno Kalniečių vidurinė mokykla 15
Solveta Pažerauskaitė Šiaulių Lieporių vidurinė mokykla 30
Viktorija Penikaitė Kelmės „Kražantės“ pagrindinė mokykla 21
Martynas Petkevičius Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija 20
Viktorija Petrutytė Kretingos pranciškonų gimnazija 30
Žygimantas Petryla Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija 20
Vytenis Pinaitis Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija 36
Ineta Plekavičiūtė Kelmės r. Tytuvėnų vidurinė mokykla 50
Manvydas Pranskus Ignalinos moksleivių namai 30
Povilas Prokopenkov Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ vidurinė mokykla 10
Rolandas Prunskas Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto vidurinė mokykla 40
Saulius Pukėnas Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija 25
Edgaras Raibužis Prienų „Žiburio“ gimnazija 15
Edmundas Rasiulis Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto vidurinė mokykla 5
Karolis Rimkus Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija 30
Denis Rudkovas Kėdainių „Ryto“ vidurinė mokykla 15
Jonas Rukas Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 27
Violeta Rutkutė Kėdainių „Ryto“ vidurinė mokykla 35
Algimantas Kostas Sabulis Prienų „Žiburio“ gimnazija 20
Vladimiras Šakirovas Akmenės r. Ventos vidurinė mokykla 20
Daina Šiaučiūnaitė Kauno Kalniečių vidurinė mokykla 40
Edvinas Šimkus Kelmės r. Tytuvėnų vidurinė mokykla 45
Evelina Šimkutė Kelmės r. Tytuvėnų vidurinė mokykla 45
Ieva Šinkūnaitė Kauno Kalniečių vidurinė mokykla 25
Mantas Šiurkus Akmenės r. Ventos vidurinė mokykla 25
Mindaugas Šiurna Joniškio Mato Slančiausko gimnazija 25
Arūnas Šlenderis Šiaulių Gegužių vidurinė mokykla 20
Kostas Stravinskas Akmenės r. Ventos vidurinė mokykla 25
Petras Šukys Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 25
Paulius Švelna Joniškio Mato Slančiausko gimnazija 25
Romas Tamosevicius Vilniaus r. Pagirių vidurinė mokykla 20
Mindaugas Tiknius Šiaulių „Romuvos“ vidurinė mokykla 20
Vaidas Ulevicius Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija 40
Justina Umantaitė Kelmės „Kražantės“ pagrindinė mokykla 32
Simona Urbaitė Šiaulių Lieporių vidurinė mokykla 30
Adomas Urbelis Kelmės „Kražantės“ pagrindinė mokykla 11
Andrius Určinauskas Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 21
Kestutis vaitkus Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus vidurinė mokykla 20
Vaidotas Valantiejus Kėdainių „Ryto“ vidurinė mokykla 25
Martynas Valužis Kelmės „Kražantės“ pagrindinė mokykla 41
Darius Vėlavičius Telšių „Ateities“ vidurinė mokykla 41
Andrius Venckūnas Kelmės r. Tytuvėnų vidurinė mokykla 45
Deividas Venslovas Prienų r. Veiverių T.Žilinsko vidurinė mokykla 15
Arūnas Veršila Rokiškio r. Juodupės gimnazija 10
Evaldas Vinkšnaitis Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 17
Edvinas Vinkšnaitis Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 21
Justas Viršilas Kelmės r. Tytuvėnų vidurinė mokykla 50
Ovidijus Višniauskas Šiaulių Gegužių vidurinė mokykla 15
Giedre Zajankauskaite Kauno Kalniečių vidurinė mokykla 30
Ovidijus Žalys Kretingos pranciškonų gimnazija 25
Simona Zavadckytė Šiaulių Lieporių vidurinė mokykla 25
Mantrimas Zikaras Kėdainių „Ryto“ vidurinė mokykla 25
Eimantas Žlabys Šiaulių „Romuvos“ vidurinė mokykla 5

10 klasė
MoksleivisMokyklaTaškai
Gintaras Andriuškevičius Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 35
Giedrius Babrauskas Klaipėdos „Versmės“ vidurinė mokykla 11
Vytautas Bacevičius Šakių „Žiburio“ gimnazija 35
Nerijus Baliūnas Elektrėnų „Versmės“ gimnazija 36
Robertas Banys Šiaulių Gegužių vidurinė mokykla 25
Simonas Belickas Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija 25
Elena Bielinytė Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija 40
Mindaugas Breiva Radviliškio r. Sidabravo vidurinė mokykla 35
Monika Bubnytė Prienų r. Jiezno vidurinė mokykla 25
Saulius Bucka Šiaulių „Saulėtekio“ vidurinė mokykla 30
Kęstutis Bunevičius Prienų r. Jiezno vidurinė mokykla 35
Andrius Čeponis Ignalinos moksleivių namai 35
Kęstutis Černiauskas Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 30
Kęstutis Česnavičius Kauno technologijos universiteto gimnazija 32
Loreta Chatkevičiūtė Kauno Juozo Grušo vidurinė mokykla 10
Renatas Čiunka Tauragės r. Žalgirių vidurinė mokykla 25
Tomas Dabašinskas Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 35
Rasa Dailidytė Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija 35
Kristina Dargytė Kelmės „Kražantės“ pagrindinė mokykla 50
Justina Daugvilaitė Kėdainių „Ryto“ vidurinė mokykla 37
Laura Dervaitytė Kauno Kalniečių vidurinė mokykla 45
Mantas Donelavičius Šiaulių „Romuvos“ vidurinė mokykla 30
Tautvydas Gegužis Prienų r. Jiezno vidurinė mokykla 20
Sarunas Geiga Vilniaus r. Pagirių vidurinė mokykla 30
Andrius Glužeckis Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ vidurinė mokykla 15
Antanas Goriunovas Šiaulių r. Kuršėnų L.Ivinskio gimnazija 45
Julius Gudauskas Kelmės r. Tytuvėnų vidurinė mokykla 45
Valdas Gumuliauskas Šiaulių „Romuvos“ vidurinė mokykla 40
Giedrius Ignotas Kauno Sargėnų vidurinė mokykla 45
Andrius Ivanovas Kėdainių „Ryto“ vidurinė mokykla 31
Aurelijus Jakas Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 30
Gytis Jankūnas Radviliškio r. Sidabravo vidurinė mokykla 10
Algirdas Jasiulis Ignalinos moksleivių namai 35
Justina Jatkauskaitė Alytaus r. Simno vidurinė mokykla 35
Evaldas Jonuška Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 31
Viktorija Kalinina Kauno Kalniečių vidurinė mokykla 40
Miglė Kalkytė Vilniaus r. Pagirių vidurinė mokykla 15
Kristina Kalvaitytė Kelmės J.Graičiūno gimnazija 20
Kęstutis Kasparas Tauragės r. Žalgirių vidurinė mokykla 30
Aurimas Kasperavičius Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 16
Dovilė Kaušaitė Kelmės r. Tytuvėnų vidurinė mokykla 32
Pavel Kisel Vilniaus r. Nemenčinės 1-oji vidurinė mokykla 31
Paulius Kukcinavičius Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 15
Milda Lajauskaitė Vilniaus r. Pagirių vidurinė mokykla 15
Aistė Lebedeva Tauragės r. Žalgirių vidurinė mokykla 10
Jonas Lenčiauskas Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija 30
Neringa Likauskaitė Kauno Kalniečių vidurinė mokykla 45
Valerijus Liniovas Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 20
Aurelija Lisauskaitė Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 25
Marius Lisovskis Klaipėdos „Versmės“ vidurinė mokykla 25
Šarūnas Litvinavičius Vilniaus r. Pagirių vidurinė mokykla 15
Adas Liubancas Kauno Sargėnų vidurinė mokykla 30
Mantas Liutkus Kretingos pranciškonų gimnazija 15
Darius Luneckas Ignalinos moksleivių namai 40
Karolina Mangirdaitė Kelmės r. Tytuvėnų vidurinė mokykla 45
Mindaugas Mardosas Vilniaus Šeškinės vidurinė mokykla 31
Arminas Matrosovas Tauragės r. Žalgirių vidurinė mokykla 20
Rūta Mazilauskaitė Kėdainių „Ryto“ vidurinė mokykla 21
Justas Maziliauskas Kelmės „Kražantės“ pagrindinė mokykla 40
Viktoras Mickevicius Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio vidurinė mokykla 20
Justina Miklyčiūtė Kauno Sargėnų vidurinė mokykla 45
Lina Morkevičiūtė Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija 30
Darius Mykolaitis Šakių „Žiburio“ gimnazija 45
Ramūnas Palubinskas Šakių „Žiburio“ gimnazija 25
Arūnas Palyga Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija 45
Juozas Pavlovskis Šiaulių „Romuvos“ vidurinė mokykla 20
Povilas Petniūnas Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija 30
Ieva Petrikytė Šakių „Žiburio“ gimnazija 35
Rokas Petronaitis Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto vidurinė mokykla 20
Tadas Petruitis Šiaulių „Romuvos“ vidurinė mokykla 35
Kestas Puriuškis Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto vidurinė mokykla 31
Kornelijus Pusvaškis Šiaulių „Romuvos“ vidurinė mokykla 25
Justina Putelyte Šiaulių Gegužių vidurinė mokykla 15
Dangiras Račkauskas Kelmės r. Tytuvėnų vidurinė mokykla 40
Laimonas Raudonius Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio vidurinė mokykla 40
Agnė Raulonytė Alytaus r. Simno vidurinė mokykla 35
Mykolas Remeikis Tauragės r. Žalgirių vidurinė mokykla 30
Marius Rutkevičius Klaipėdos „Versmės“ vidurinė mokykla 30
Tomas Sabaliauskas Kėdainių „Ryto“ vidurinė mokykla 25
Gediminas Sabulis Kauno Sargėnų vidurinė mokykla 15
Andrius Sadauskas Tauragės r. Žalgirių vidurinė mokykla 20
Tomas Savickas Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto vidurinė mokykla 30
Dainius Ševelis Kauno Juozo Grušo vidurinė mokykla 30
Mindaugas Šiaulys Kretingos pranciškonų gimnazija 20
Justas Šidla Šiaulių „Romuvos“ vidurinė mokykla 25
Gintarė Šimanauskaitė Šakių „Žiburio“ gimnazija 17
Ingrida Simanavičiūtė Kauno Juozo Grušo vidurinė mokykla 5
Julius Šimulis Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 25
Dainius Širvaitis Šakių „Žiburio“ gimnazija 35
Vitalijus Skavidis Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus vidurinė mokykla 17
Indrė Šmitaitė Kauno Sargėnų vidurinė mokykla 25
Andrius Šmitas Kauno Juozo Grušo vidurinė mokykla 20
Juozas Stanaitis Šakių „Žiburio“ gimnazija 10
Aistis Stankevičius Vilniaus Žirmūnų gimnazija 40
Loreta Stonytė Kelmės „Kražantės“ pagrindinė mokykla 16
Aurimas Strakšys Kretingos pranciškonų gimnazija 37
Šarūnas Streckis Šiaulių „Saulėtekio“ vidurinė mokykla 36
Mantas Sudikas Kėdainių „Ryto“ vidurinė mokykla 25
Alvydas Sykas Šiaulių „Saulėtekio“ vidurinė mokykla 35
Algirdas Talkevičius Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija 35
Laimis Tamašauskas Tauragės r. Žalgirių vidurinė mokykla 20
Audrius Tamulis Šiaulių r. Kuršėnų L.Ivinskio gimnazija 30
Audrius Tamulis Šiaulių r. Kuršėnų L.Ivinskio gimnazija 30
Rimvydas Trainavičius Kauno „Ąžuolo“ vidurinė mokykla 45
Norbertas Tukaj Vilniaus r. Pagirių vidurinė mokykla 25
Norbertas Tukaj Vilniaus r. Pagirių vidurinė mokykla 14
Norbertas Tukaj Vilniaus r. Pagirių vidurinė mokykla 30
Lina Turauskaite Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių vidurinė mokykla 10
Mindaugas Ulevičius Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija 30
Rimas Urbikas Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio vidurinė mokykla 25
Justinas Vaičaitis Radviliškio r. Labučių pagrindinė mokykla 35
Giedrius Vaičiulis Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio vidurinė mokykla 15
Vaida Vaitkevičiūtė Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija 20
Eugenijus Valiuk Vilniaus r. Pagirių vidurinė mokykla 28
Eugenijus Valiuk Vilniaus r. Pagirių vidurinė mokykla 20
Paulius Valiūnas Kauno Juozo Grušo vidurinė mokykla 30
Andrius Valkavičius Kauno Juozo Grušo vidurinė mokykla 50
Vaidotas Valskys Šiaulių r. Kuršėnų L.Ivinskio gimnazija 40
Eugenijus Valuik Vilniaus r. Pagirių vidurinė mokykla 30
Andrius Varneckis Radviliškio r. Sidabravo vidurinė mokykla 26
Karolis Venckus Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių vidurinė mokykla 30
Artūras Vendzelis Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio vidurinė mokykla 20
Simona Vilpišauskaitė Šiaulių „Saulėtekio“ vidurinė mokykla 40
Žilvinas Žadeikis Akmenės r. Ventos vidurinė mokykla 25
Rūta Žalytė Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija 40
Lina Zaveckytė Tauragės r. Žalgirių vidurinė mokykla 25
Steponas Žemaitis Ignalinos moksleivių namai 30
Tomas Žievys Šakių „Žiburio“ gimnazija 20



Parama varžybų lauko atnaujinimui: