Informatikos ir IT konkursas

 
 

              

 

El. pašto adresas: info@bebras.lt

Tarptautinė Bebro svetainė www.bebras.org
 

Konkurso organizatorius:


Partneriai: 
BEBRAS 2014


BEBRO PADĖKOS

Pranešame, kad padėkas sugeneravome iš naujo, taigi jau galite atsispausdinti.
2014-12-11


BEBRO DIPLOMAI

Bebro šventės metu mokiniams, užėmusiems 1-3 vietas, buvo įteikiami diplomai. Jei šventėje negalėjote dalyvauti, o jūs ar jūsų vaikas/mokinys užėmė 1-3 vietą, parašykite mums el. paštu giedre.svetikiene@mii.vu.lt, laiško tema - diplomai, laiške nurodykite mokinio vardą ir pavardę.
2014-12-05


BEBRO PADĖKOS

Kadangi sulaukėme daug prašančių ištaisyti vardus ir pavardes padėkose, pranešame, jog mokinių vardus ir pavardes galite ištaisyti iki 2014-12-07, po šios dienos iš naujo sugeneruosime padėkas ir tuomet jau galėsite išspausdinti padėkas su taisyklingais vardais ir pavardėmis.
2014-12-01


BEBRO ŠVENTĖS VEIKLOS

Pranešame, kad į kai kurias bebro šventės veiklas reikia išankstinės registracijos. Registraciją galite užpildyti prisijungę prie varžybų lauko lt.bebras.lt.
2014-11-27


BEBRO ŠVENTĖ 2014

Šių metų Bebro šventė vyks Vilniaus universiteto rūmuose Saulėtekyje (Saulėtekio al. 9, Vilnius). Vietos žemėlapį galite atsisiųsti čia.

Dienos programa:
09:00 – 10:00 Registracija
10:00 – 11:00 Apdovanojimai
11:00 – 15:00 Veiklos


Šiais metais prašome į šventę atsivežti ne tik gerą nuotaiką, bet ir sumuštinių pietums, o jei sumuštinių nespėjote pasigaminti, siūlome paragauti Vilniaus universiteto kavinės siūlomų patiekalų.
2014-11-25


DĖMESIO - PASIKEITĖ KVIEČIAMŲJŲ SĄRAŠAS

Kiekvienas kviečiamas mokinys į šventę gali atvykti kartu su savo mokytoju arba vienu iš tėvelių/globėjų. Geriausiai pasirodžiusius galite rasti čia:  Bebro nugalėtojai
2014-11-24

BEBRO ŠVENTĖ 2014

Šiemet, kaip ir kasmet, sulaukėme gausaus dalyvių skaičiaus, iš viso dalyvavo 24 985 mokiniai!

Visa „Bebro“ komanda sveikina gudriuosius mokinius ir sako didelį AČIŪ jų mokytojams už pastangas organizuojant Bebro varžybas mokyklose.

Visus sveikiname pasiekus gerų rezultatų ir geriausiai pasirodžiusius kviečiame į Bebro šventę, vyksiančią lapkričio 29 d. Vilniaus universiteto rūmuose Saulėtekyje

Kiekvienas mokinys į šventę gali atvykti kartu su savo mokytoju arba vienu iš tėvelių/globėjų. Detalesnį tvykimo planą ir šventės programą paskelbsime vėliau.
Geriausiai pasirodžiusius galite rasti čia:  https://docs.google.com/spreadsheets/d/14O-GP4YurtrPfJp6eXm4P2ehpqw0TYaAdWvptO8RhWY/edit?usp=sharing

Be to, šiemet rengiamas 2-asis etapas Juniorams ir Senjorams, kuris vyks 2015 m. sausio 24 d. skirtinguose Lietuvos miestuose. Į antrąjį etapą patenka visi Juniorai ir Senjorai surinkę lygiai 140 taškų ir daugiau. Daugiau informacijos pranešime vėliau.
2014-11-21


PAKARTOTINIS UŽDUOČIŲ SPRENDIMAS


Dėl įvykusių šios savaitės techninių nesklandumų, rytoj (penktadienį) padarysime pakartotines varžybas visiems srautams nuo 12:00 iki 17:00. Taigi jei šią savaitę susidūrėte su tokiomis problemomis, rytoj prisijunkite ir iš naujo spręskite užduotėles!
Patiksliname, kad perspręsti gali mokiniai, kurie turėjo techninių nesklandumų - tie, kurie turi įtarimą, kad atsakymai neišsisiuntė. Bebro sistemoje rezultatai kaupiami, tad jeigu spręs tie mokiniai, kurių rezultatai ir taip jau buvo įskaityti, antras sprendimas nebus vertintas.
2014-11-13


BEBRO VARŽYBOS 2014

Konkursas 2014 metais vyks lapkričio 10-14 d. nuo 8 val. iki 15 val.:   Senjorai (11-12 kl.) - lapkričio 10 d., Juniorai (9-10 kl.) - lapkričio 11 d., Kadetai (7-8 kl.) - lapkričio 12 d., Benjaminai (5-6 kl.) - lapkričio 13 d., Mažyliai (3-4 kl.) - lapkričio 14 d.
Kiekvienam srautui skiriama atskira diena.

Nuo šių metų varžyboms bus skirta 40 minučių ir po 18 įdomių užduočių.

Lauksime Jūsų!
2014-10-23TRENIRUOTĖS REZULTATAI

Registruotų vartotojų treniruotės sprendimo rezultatus galite matyti čia.

Šiais metais treniruotėje dalyvavo:

Mažyliai - 376, Benjaminai - 2275, Kadetai - 1293, Juniorai - 1707, Senjorai - 665.

Pirmų vietų laimėtojus apdovanosime prizais.

Štai mokinių sąrašas:
Nauris Valeika (Vilniaus Tuskulėnų vidurinė mokykla), Emilis Kairys (Kupiškio Kupos pradinė mokykla), Martynas Budrevičius (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto vidurinė mokykla), Dainius Lukauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija), Gerda Dagilytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija), Martynas Sinkievič (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija), Aušrius Jankauskas (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto vidurinė mokykla), Aistė Jauniškytė (Vilniaus Žirmūnų gimnazija), Tomas Jurevičius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija), Edvinas Barkauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija).

Sveikiname!

Šių mokinių mokytojus prašome susisiekti su mumis info@bebras.lt

2014-10-21Naujos rezultatų skaičiavimo taisyklės (nuo 2014 metų)
 
Mokinys pradeda varžybas, turėdamas 54 taškus (Mažyliai - 45 taškus).
 
  • Už teisingai išspręstą užduotį skiriami 6 (kai užduotis lengva), 9 (vidutinė) arba 12 (sunki) taškai.
  • Už nespręstą (neatsakytą) užduotį skiriama 0 taškų.
  • Už klaidingą atsakymą atimamas trečdalis už užduotį skiriamų taškų.
Maksimali surinktų taškų suma, esant 18 uždavinių rinkinyje, yra 216, jei uždavinių 15 - tuomet 180.
2014-10-09BEBRO VARŽYBOS 2014

Šiais metais jau 11 kartą Bebro važybos vyks lapkričio 10 – 14 dienomis. Daugiau išsamesnės informacijos bus pateikta vėliau.
TRENIRUOTĖ 2014

Šiemet programavimo savaitės („Code Week“) metu rengiame „Bebro“ uždavinių treniruotę.

Į treniruotę kviečiame visus mokinius: pradedant pradinės mokyklos trečiųjų klasių mokiniais ir baigiant dvyliktokais. Treniruotė vyks visą savaitę, nuo spalio 11 d. iki 17 dienos internetu – „Bebro“ varžybų lauke.

Laisvai treniruotis galima bet kada: „Bebro“ varžybų lauke spustelėti viršuje esančią nuorodą ir spręsti pateikiamus uždavinius. Tačiau tokiu atveju Jūsų rezultatai nebus įrašomi ir nežinosite, kaip sprendėte.

Kviečiame registruotis pagal amžiaus grupę ir spręsti uždavinius – pabaigę galėsite pamatyti savo rezultatus. Geriausiai sprendę bus apdovanojami „Bebro“ dovanėlėmis.

Daugiau informacijos apie „Code Week“.

Kilus neaiškumams kreipkitės į mus! Rašykite el. paštu info@bebras.lt

2014-09-16
ĮVYKO JAUNŲJŲ PROGRAMUOTOJŲ VASAROS STOVYKLA

Šių metų birželio pabaigoje jaunieji kompiuterių entuziastai rinkosi į savaitinę programuotojų stovyklą Alantos technologijos ir verslo mokykloje. Vienas pagrindinių stovyklos tikslų buvo pasisemti žinių ir programavimo patirties - kasdien vykdavo 3 val užsiėmimai prie kompiuterių. 14 dalyvių pasiskirstė į dvi grupes: jaunesnieji sprendė bebro uždavinius ir mokėsi Python programavimo - kūrė žaidimą "Ping pong", o vyresnieji pasinėrė į web tinklalapių programavimą. Nepaisant prasto oro be programavimo užsiėmimų stovyklautojams buvo pasiūlyta daug kitų veiklų - komandiniai žaidimai lauke, sporto užsiėmimai stadione bei sporto salėje, pasivaikščiojimai po Naujasodžio apylinkes, vakaras su gitara prie laužo ir kt.

Dėkojame stovyklos organizatorei Skaidrai Vaicekauskieniai ir visiems užsiėmimų vadovams!

2014-07-08IŠRINKTAS GRAŽIAUSIAS KONKURSO „MAN IR BEBRUI 10 METŲ“ PIEŠINYS

Sveikiname piešinių konkurso „Man ir Bebrui - 10 metų" nugalėtoją Agilę iš Kalvarijos gimnazijos.

Švietimo informacinių technologijų centras dovanoja Kalvarijos gimnazijai planšetinį kompiuterį ir du eMokyklos atmintukus: mokytojai Eglei ir mokinei Agilei. Informatikos konkurso „Bebras“ organizatorius Vilniaus universitetas apdovanoja diplomais, specialiai 10-mečiui išleista Bebro užrašine, Bebro ženkliuku.

Dėkojame visiems dalyvavusiems! Piešiniai labai gražūs!

2014-06-16PROGRAMUOTOJŲ VASAROS STOVYKLA

Kviečiame į programuotojų vasaros stovyklą! Programuosime, sportuosime ir linksmai leisime laiką.

Vieta: Alantos technologijų ir verslo mokykla, Naujasodis, Technikumo g. 2, Molėtų raj. (http://www.alantostvm.lt )

Laikas: 2014 m. birželio 29 – liepos 6 d., Stovyklautojų grupės: 7–11 kl. moksleiviai

Kaina: 630 Lt (nakvynė, maitinimas, programavimo mokymai kompiuterių klasėje, laisvalaikis)

Daugiau informacijos čia

2014-06-15IŠRINKITE GRAŽIAUSIĄ KONKURSO „MAN IR BEBRUI 10 METŲ“ PIEŠINĮ

Kviečiame balsuoti už Jums labiausiai patinkančius konkurso „Man ir Bebrui 10 metų“ piešinius! Dešimtmečių piešinius rasite „Bebro“ Facebook puslapyje www.facebook.com/ITBebras. Balsuoti galite iki birželio 15 d.

Daugiausiai „patinka“ paspaudimų surinkusio piešinio autorių apdovanosime prizu.

2014-05-26PIEŠINIŲ KONKURSAS „MAN IR BEBRUI 10 METŲ“

Kviečiame visus 10-ties metų amžiaus mokinius dalyvauti piešinių konkurse „Man ir Bebrui 10 metų“. Piešiniai skirti paminėti informatikos konkurso „Bebras“ dešimtmetį.

Piešiniai turi būti A4 dydžio, kitoje piešinio pusėje turėtų būti tokia informacija: autoriaus vardas, pavardė, mokykla, mokytoja.
Piešinius atsiųsti iki gegužės 25 d. paštu: Konkursui „Bebras“ Akademijos g. 4 LT-08663 Vilnius, Lietuva arba skanuotas piešinio kopijas el. paštu: info@bebras.lt.
Balsuoti už konkurso piešinius kviesime tėvelius, mokytojus ir visus „Bebro“ draugus Facebook puslapyje www.facebook.com/ITBebras. Daugiausiai „patinka“ paspaudimų surinkusio piešinio autorių apdovanosime prizu.

2014-05-02Parama varžybų lauko atnaujinimui: